...

Witamy w  iGift.pl – Fabryce pomysłów

iGift.pl to firma, którą tworzą profesjonaliści, dla których praca jest także pasją. Wyjątkowe produkty, które tworzymy z sercem są niepowtarzalne i unikatowe, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Tworzymy oryginalne produkty z drewna, sklejki, wykonujemy nadruki na odzieży, gadżetach oraz przedmiotach codziennego użytku. Wiele naszych prac łączy w sobie elementy rękodzieła i Wiemy, że dla jednych ważne są prezenty lekkie i zabawne, dla innych wzruszające i sentymentalne. Właśnie wtedy, gdy tak trudno wyrazić uczucia słowami, przychodzimy z pomocą z naszymi propozycjami. Chcemy, aby wszystkie nasze prezenty były odzwierciedleniem emocji ludzi, którzy nam zaufali. Dostarczanie pozytywnych uczuć oraz upominków dających radość – to wizytówka naszych działań! Gwarantujemy wysoką jakość usług w atrakcyjnych cenach. Wytrzymałość naszych nadruków została sprawdzona przez tysiące klientów. Czas na Ciebie! Rzuć nam wyzwanie, a z pewnością mu sprostamy. Wspólnie możemy dodać nieco koloru do szarej rzeczywistości. Kreowanie zabawnych produktów jest naszym firmowym DNA. Zapraszamy do skorzystania z usług iGift.pl. 


Pozytywne e-mocje

iGift.pl tworzy wiele młodych twarzy. Kreatywność zawsze wyprzedza nas o krok. Zaangażowanie w pracę to nasza pasja i powód do dumy. Co sprawia, że nasze propozycje, są tak niepowtarzalne? Z pewnością mieszanka wybuchowa naszych charakterów! Jesteśmy ludźmi o całkowicie różnych pomysłach i wyobrażeniach. Z takiego zestawienia musiała powstać grupa wyjątkowych szaleńców, zawsze gotowych do działania! Każdy dokłada w pracy istotną cegiełkę swojego talentu, aby w rezultacie powstał prezent idealny, na miarę oczekiwań każdego klienta.

Jeśli szukasz niezapomnianego pomysłu na prezent, który oczaruje bliską osobę, to znajdujesz się w dobrym miejscu! Nasz sklep internetowy zawiera unikatowy zbiór wyjątkowych pamiątek i podarunków, które dzięki starannej selekcji oraz dbałości o najwyższą jakość oferowanych przedmiotów, nie stracą swojej świetności mimo upływu czasu. Za pomocą górnego menu w szybki i łatwy sposób możesz odnaleźć prezent na różne okazje – począwszy od urodzinowych podarków i prezentów rocznicowych, aż po tradycyjne prezenty na chrzest i upominki komunijne

Nasza Wizja

ŁĄCZYMY POZYTYWNY PRZEKAZ Z WYSOKĄ JAKOŚCIĄ PRODUKTÓW.

Żartujemy, że nasza energia wyczerpie się dopiero na emeryturze, kiedy to doznamy błogiego wypoczynku od pracy. Prawda jest taka, że kochamy się rozwijać. Nigdy nie stoimy w miejscu. Wdrażamy innowacyjne rozwiązania technologiczne, czerpiąc inspiracje i pomysły z całego świata. Pragniemy, aby nasi klienci mogli doświadczać wciąż nowych, lepszych doznań. Wierzymy, że prezent nie musi być kolejnym standardowym upominkiem, bo wypada, bo inni patrzą. Chcemy, abyś czuł radość ze współtworzenia upominku. To Ty jesteś najważniejszą częścią tego projektu, z którego powstanie pamiątka dla bliskich. Nagrodą naszej wspólnej pracy będzie szczery uśmiech podarowany nam wszystkim.

Sklep iGift.pl to miejsce, w którym czekają unikatowe prezenty dla Twoich bliskich. Przygotowaliśmy upominki na każdą okazję. Znajdując się na naszej stronie internetowej zapewne szukasz szczególnego Prezentu dla bliskiej Ci osoby, który w piękny sposób podkreśli wyjątkowe chwile w Waszym życiu. Niezależnie od tego, czy potrzebny Ci prezent na chrzciny, upominek na rocznicę, albo coś wyjątkowego na urodziny, dołożymy wszelkich starań, żeby wybrany produkt stał się niezapominanym darem, wywołującym czułe poruszenie i ciepłe emocje.

Podczas ofiarowania prezentu każda ze stron musi czuć się dobrze i komfortowo. Staramy się sprostać tym wymogom, a odzwierciedlenie naszych działań znajdziesz w dedykowanych kategoriach, jak np. prezenty hobbystyczne, okazjonalne, czy też związane z zawodem obdarowanej osoby. Tak szczegółowo rozbudowana filtracja, pomaga klientom w łatwy i szybki sposób wyszukać idealnie dopasowaną propozycję prezentów. Często zastanawiamy się, kto tak naprawdę jest naszym klientem? Ty, czy osoba otrzymująca prezent? Nigdy się nie zatrzymamy, bo przed nami ciężkie zadanie do wykonania! Cel jest jeden – zdobyć dwa uśmiechy jednocześnie!

Opinie klientów

Curabitur aliquet aliquet nibh quis faucibus. Morbi justo velit, congue sed dictum sed, aliquam eu nibh. Etiam malesuada sed quam eu sodales. Phasellus aliquam fermentum enim, nec sollicitudin sapien vehicula vitae. Maecenas posuere elementum augue, vitae dictum turpis consequat non.
Denise Knight
- Customer -

Meet Our Leaders

Edward Porter

Developer

Julie Walsh

marketing manager

Frank Elliott

director executive

Wszystkie grafiki, fotografie, teksty podlegają ochronie prawnej na mocy ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych (zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r.) Używanie ich w jakikolwiek sposób bez uprzedniego, pisemnego zezwolenia wydanego przez iGift.pl jest zabronione i może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności cywilnej i karnej w maksymalnym zakresie dopuszczalnym przez prawo. Opiekę merytoryczną zapewnia Studio-Pro-Art.pl © 2021

Shopping cart

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku

Continue Shopping
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.